Şaban Öztürk

Şaban Öztürk


Bir Millet Nasıl Yokedilir!

17 Haziran 2021 - 19:06

Müslüman Bir Toplumu Çökertmek İstiyorsanız önce analığı değersizleştirin ki nesiller internetin kimliksiz ve merhametsiz çocukları olarak yetişsin..

Bir Milleti Yıkmak İstiyorsanız

O milleti, kredi kartı batağına, geçim derdine, işsizliğe ve açlığa mahkûm edin ki ne eşlerine, ne evlatlarına, ne de ailelerine ayıracak vakti kalsın!. Taksit ödemekten, kirayı denkleştirme derdinden, çocuklarının okul masraflarını düşünmekten başka işleri olmasın!.

Bir Toplumu Çürütmek İstiyorsanız nikahsız birlikteliği teşvik edin ki genç nesiller haram yollara tevessül etsin.. Zinayı kolaylaştırıp evliliği zorlaştırın ki nesiller, flörtün, ahlaksızlığın pençesinde eriyip gitsin.. Aile politikalarıyla, nafaka kanunlarıyla, pozitif ayrımcılıkla aileye darbe üstüne darbe indirin ki toplumun çekirdeği çürüyüp gitsin…

****

Bir Toplumu İfsad Etmek İstiyorsanız helal lokmayı ve helal kazancı zorlaştırın ki midelere giren haram lokmalarla o toplumun kimliğini, özünü, ruh kökünü ve karakterini değiştirebilesiniz.. Faizli esnaf kredileriyle, evlilik ve düğün kredileriyle, BES’lerle, piyangoyla, promosyonlarla bir şekilde herkesi faize ve harama bulaştırın, hiç olmazsa faizin tozuna bulaştırın ki o toplum Allah’ın yardımını ve muhafazasını kaybetsin.. Midelere giren haram lokmalar, duaların ve ibadetlerin kabul olunmasına engel olsun..

Müslümanlara olan güveni de bitirebilirseniz artık oturup rahatlıkla kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Çünkü hedefinize ulaşmışsınız demektir..

Hayırlı cumalar

YORUMLAR

  • 0 Yorum