Künye

Yayıncı Kuruluş / Publisher Company : 

İMTİYAZ SAHİBİ

KAYA MEDYA RADYO TV  REKLAMCILIK HABER AJANSI

( Kocatepe Vergi Dairesi / VERGİ NO : 246 340 45 558 )

ADRES 

 Ordu Bulvarı Bozcalar İşhanı. Kat : 2 Merkez/Afyonkarahisar.

Reklam / Advertise :  Afyon Kent Haber   afyonkenthaber@gmail.com

  Tescil Belge Tarihi : 2015

Teknik Destek / Technical Support : www.afyonkenthaber.com & Erişim Bilgisayar 

Telefon : +90 507 617 99 12

E-Posta / E-Mail :  afyonkenthaber@gmail.com
                                     
iletisim@afyonkenthaber.com -

Site Adı : www.afyonkenthaber.com

EDİTÖRLER

Mustafa ŞENGÜL – afyonsporluyuz@gmail.com ( Görsel Editör ) 

 Mesut ARSLAN – afyonhabersitesi@gmail.com ( Haber Editörü ) 

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Yaşar SERT – yasartaxi11@hotmail.com

HUKUK DANIŞMANI

Av.Mustafa DATLAR

av.mustafadatlar@hotmail.com

İstiklal Mah. Lale Sk. Tuna Sitesi B-7 Blok Kat:2 Daire: 4 Merkez/Afyonkarahisar

REKLAM REZERVASYON

( afyonkenthaber@gmail.com )

YAZILIM

Tumeva Yazılım

HOSTING SERVİSİ

Radore Veri Merkezi / İstanbul

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz / istemediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(afyonkenthaber@gmail.com)

TELEFON

0 530 511 31 59 ( Kaya  Medya Reklam Ajansı )

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.  afyonkenthaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.
_____________________________________________

Yayın İlkeleri & Kullanım Koşulları

1- Hakaret, küfür, alay, aşağılama içeren, eleştiri sınırlarını aşan, belgesiz ve delilsiz iftira içeren, ırkçılık-bölücülük ve ayrımcılık içeren, tamamı büyük harfle yazılan, spam ve tekrar yorumlar onaylanmamaktadır. Ancak, -nadir de olsa- teknik aksaklıklardan, gözden kaçan ya da sehven bu yorumlar onaylansa dahi Afyon Kent Haber yasal olarak sorumluluk kabul etmez.

2- Haberlere eklenen yorumlardan, onaylansa dahi yorumu ekleyen kişi ya da ip sorumludur. Afyon Kent Haber, bu yorumlardan dolayı hukuki olarak sorumluluk kabul etmez. İlgili yorumla ilgili ip-kullanıcı bilgileri adli makamlarca istenildiği takdirde verilecektir.

3- Haberler ya da haberlere eklenen okuyucu yorumlarıyla ilgili kişisel haklarına ihlal, hakaret, iftira olduğunu düşünen muhatapların, gereğinin incelenmesi ve yapılması için, Afyon Kent Haber’in iletişim kanallarından editörlerimizle iletişime geçmeleri ve taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Aksi durumda oluşabilecek hukuki ihtilaflarda sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

4- Sitemizde otomatik olarak yayınlanan Adsense reklamlardan ve harici linklerden sitemiz sorumlu değildir.

Bu siteye giren ve yorum yazan bir okuyucu olarak şunları peşinen kabul ediyorum:

“Ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.”

Privacy Policy

© Copyrigth 2015-2020 afyonkenthaber.com

Tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz .com’a aittir. siteniz .com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar afyonkenthaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www. afyonkenthaber .com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz .com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the afyonkenthaber .com. However, sometimes the afyonkenthaber .com uses third parties to process your information. afyonkenthaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the afyonkenthaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siteniz .com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use afyonkenthaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the afyonkenthaber.com cookies section of our full Privacy Policy.