Gizlilik İlkeleri

Privacy Policy

© Copyrigth 2015-2022 afyonkenthaber.com

Tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Afyon Kent Haber'e aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Afyon Kent Haber'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Sitemizdeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemiz hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

All Rights Reserved. All copyrights of all kinds of content such as code, news, pictures, interviews belong to Afyon Kent Haber. All texts, materials, pictures, sound files, animations, videos, designs, designs and arrangements on our site are copyrighted by law numbered 5846. These can not be copied, distributed, changed or published in any way commercially without the written permission of Afyon Kent Haber. It cannot be copied or used without permission and without specifying the source.

External links on our site open on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. Our site can change at any time without notice. It is not responsible for any errors caused by the information on this site.