Afyon'da Hint keneviri ve esrar ele geçirildi

Afyon'un Çobanlar ilçesinde Afyonkarahisar Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Çobanlar İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince düzenlenen operasyonlarda 15 bin 894 kök Hint keneviri ile 72 bin 100 gram kubar esrar ele geçirildi.

Afyon'da Hint keneviri ve esrar ele geçirildi
04 Ağustos 2021 - 10:11
Afyon'ın Çobanlar ilçesinde jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonlarda 15 bin 894 kök Hint keneviri ile 72 bin 100 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.

Afyonkarahisar Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Çobanlar İlçe Emniyet Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, Çobanlar ilçesinde ikamet eden Z.U'nun  kendisine ait bahçe içerisine uyuşturucu madde imal etmek amacıyla yasadışı kenevir bitkisi ektiği tespit edilmiştir., Operasyonun düğmesine basan polis ekipleri Z.U'nun ev ve bahçesinde yapılan arama sonucunda 15 bin 894 kök Hint keneviri ile 72 bin 100 gram kubar esrar ele geçirildi.

Ele geçirilen kenevir ve esrar maddeleri imha edilmek üzere muhafaza altına alınırken, Z.U ve eşi R.U gözaltına alınarak alınarak haklarında yasal işlem başlatıldı

YORUMLAR

  • 0 Yorum