Reklam
Reklam

Zeybek Başkan´dan minik Mustafa´ya Zeybek Elbisesi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, organ nakli bekleyen 5 yaşındaki Mustafa Kemal Akkaz’ın hayalini gerçekleştirdi. Başkan Zeybek, Minik Mustafa’ya Zeybek Elbisesi hediye etti.

Zeybek Başkan´dan minik Mustafa´ya Zeybek Elbisesi
13 Nisan 2020 - 11:20
Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Kültür ve Sanat Akademisi Efeler Ekibi koronavirüs (CAVİD-19) salgını dolayısı ile evlerinde kalan yurttaşlara sürpriz yaparak konser veriyor. ‘EvdeKal Afyonkarahisar’ çağrısına uyan yurttaşlara moral veren Efeler Ekibi, gittiği mahallelerde de yoğun ilgi görüyor.

MİNİK MUSTAFA’YA EFE ELBİSESİ

        Selçuklu mahallesinde ikamet eden Halime ve Volkan Akkaz çiftinin 5 yaşındaki oğulları Mustafa Akkaz, sosyal ağ üzerinden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e çağrıda bulunarak, Zeybek Efelerini mahallesine davet etti. Minik Mustafa’nın çağrısını karşılıksız bırakmayan Başkan Zeybek, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ile beraber Mustafa’ya sürpriz yaptı.Başkan Zeybek, Zeybek Ekibi ile beraber Mustafa’nın hayali olan Zeybek Elbisesini evine giderek teslim etti. Ayrıca Başkan Zeybek, Mustafa’ya çeşitli hediyelerde takdim etti.

MİNİK MUSTAFA EFELERLE KONUŞTU

         Karşısında Zeybek Ekibini ve Başkan Zeybek’i gören Minik Mustafa ve ailesi şaşkına döndü. Başkan Mehmet Zeybek ve beraberindekilere teşekkür eden minik Mustafa’nın babası Volkan Akkaz ise oğlunun çok mutlu olduğunu söyledi. Minik Mustafa Başkan Zeybek’in kendine hediye ettiği elbiseyi giydi. Başkan Zeybek’i ve Zeybek Ekibini alkışlayarak teşekkür eden Minik Mustafa’nın sevinci çevrede bulunan yurttaşları da memnun etti. Minik Mustafa, Zeybek Ekibine ‘Nasılsınız?’, ‘Merhaba Efeler’ diyerek seslendi. Zeybek’in hediye ettiği elbisede bulunan fes’i Minik Mustafa’ya taktı.  

İNŞALLAH EN KISA SÜREDE MUSTAFA SAĞLIĞINA KAVUŞUR

        Minik Mustafa’yı mutlu etmenin sevincini yaşamakta olan Başkan Zeybek, organ nakli bekleyen Mustafa’ya acil şifalar dileyerek tedavi sürecinde ailenin yanında olduğunu ifade etti.  Başkan Zeybek, “Mustafa’mızın talebi bize ulaştı. Bizde yerine getirmek ve gönlünü almak istedi. Arkadaşlarımızda hem eğlendirdiler hem de memnun ettiler. İnşallah en kısa zamanda Mustafa sağlığına kavuşur” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum