Reklam
Reklam

Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alacak!

Zafer Kalkınma Ajansı Bölgesine daha iyi hizmet verebilmek adına 4 nolu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde personel alımı yapacak

Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alacak!
28 Ekim 2020 - 10:21

Zafer Kalkınma Ajansı Bölgesine daha iyi hizmet verebilmek adına 4 nolu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde;  2 (iki) Uzman Personel,  1 (bir) Destek Personeli ve 1 (bir) İç Denetçi olmak üzere 4 personel istihdamı yapmak üzere ilana çıkmıştı.

İlan başvuruları, 26.10.2020 tarihi itibarıyla başlamış olup 06.11.2020 tarihine kadar devam edecektir. İlana başvurmak isteyen adayların internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında kullanılacak standart evraklar ilgili internet adresinde bulunan Zafer Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından doldurulacak, istenen diğer belgeler de aynı sistem üzerinden yüklenecektir. Elden veya kargo ile başvuru kabul edilmeyecektir. Değerlendirmeler sonucunda mülakata katılmaya hak kazananlar 13.11.2020 tarihinde açıklanacaktır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum