Afyon Belediye Basketbol, kulüp çalışanı, oyuncu ve antrenörlere yapılan Covid-19 testlerinde toplam 1 kişide pozitif vaka tespit edildiğini açıkladı.
Kulüpten yapılan açıklamada "Afyon Belediye Basketbol HDI Sigorta afyon belediye basketbol sporcuları, teknik ve idari kadro için gerçekleştirilen son Covid-19 PCR testleri sonrasında bir oyuncumuzun sonucunun pozitif olduğu tespit edilmiştir. Herhangi bir şikayeti olmayan oyuncumuzun tedavisi ve izolasyon süreci başlamıştır." denildi.
Kulüpten yapılan açıklamada "Afyon Belediye Basketbol HDI Sigorta afyon belediye basketbol sporcuları, teknik ve idari kadro için gerçekleştirilen son Covid-19 PCR testleri sonrasında bir oyuncumuzun sonucunun pozitif olduğu tespit edilmiştir. Herhangi bir şikayeti olmayan oyuncumuzun tedavisi ve izolasyon süreci başlamıştır." denildi.