Bu programın ardından saat 09:05'te 2 dakikalık saygı duruşu yapıldı ve istiklal marşımız okundu. Çelenk sunma programı bu noktada sona erdi.Anma programına İlçe Kaymakamı Sayın Yaşar ARTAR, Belediye Başkanı Erdal KARAMAN, Cumhuriyet Savcısı Fatma Nur KATRAN ve ilçe protokolü de katıldı. Programda, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemi belirtildi ve Atatürk'ün hayatını anlatan bir video gösterimi yapıldı. Ayrıca şiirler okundu, oratoryo gösterisi düzenlendi ve Atatürk'ün sevdiği Türküler söylendi. Program, dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verildiği yarışmaların düzenlenmesiyle sona erdi.
Gündem
10 Kasım 2023 - 12:00
Sinanpaşa İlkokulu'nda düzenlenen Atatürk'ü Anma Programı büyük ilgi gördü
Sinanpaşa İlkokulu tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı çerçevesinde, ilk olarak İlçe Kaymakamı Sayın Yaşar ARTAR ve Belediye Başkanı Erdal KARAMAN tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
Gündem
10 Kasım 2023 - 12:00
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir