10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı, Atatürk Anıtı'nda düzenlenen çelenk sunma töreniyle başladı. Çelenklerin Atatürk Anıtı'na sunulmasının ardından saatler 09.05'i gösterdiğinde, katılımcılar 2 dakikalık bir saygı duruşunda bulundu ve ardından İstiklal Marşı okundu. Kaymakam Önder Çengel, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Cumhuriyet Savcısı Muhammed İkbal Doğan, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşlarımız törene katıldılar.
Gündem
10 Kasım 2023 - 11:05
Sandıklı'da 10 Kasım'da Atatürk'ü Anma Programı düzenlendi
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 85. yılında, Türk milleti özlem ve saygıyla onu anmaya devam ediyor.
Gündem
10 Kasım 2023 - 11:05
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir