ŞEKERBANK ZİRAAT ODASIYLA PROTOKOL İMZALADI

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank,

ŞEKERBANK ZİRAAT ODASIYLA PROTOKOL İMZALADI
13 Kasım 2018 - 16:26

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Afyonkarahisar Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkân sağlıyor.

Şekerbank Afyon Şubesi, Afyonkarahisar Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank Afyonkarahisar Şube Müdürü Doğan Bayraktar ve Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya arasında imzalandı.

05 Kasım’da imzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansman ihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak.

Doğan Bayraktar: “Tarım sektörüne ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz”

Şekerbank Afyon Şube Müdürü Doğan Bayraktar protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, Afyonkarahisar’lı üreticilere banka olarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek, “Şekerbank’ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Afyonkarahisar’lı üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ahmet Çankaya: “Üretime yapılan destek ekonomiye ivme kazandıracaktır "

Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya da üreticilerimize yapılacak her türlü desteğin, ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdama katkı olarak geri döneceğini söyledi. Ahmet Çankaya, “Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması ve kalkınmasının en büyük itici gücüdür” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum