Çöl, yaptığı açıklamada, Sandıklı halkının yoğun teveccühüne rağmen diğer süreçlerde aday gösterilmediğini ifade etti. Ancak, hizmet aşkı ve Sandıklı'ya olan bağlılığıyla Yeniden Refah Partisi'nin davetine icabet ettiğini belirtti.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan saygısının devam ettiğini vurgulayan Çöl, Sandıklı'nın kaderini halkın belirleyeceğini söyledi.Sandıklı'ya hizmet etme kararında emin adımlarla ilerleyen Mustafa Çöl, vatandaşların dua ve desteklerini beklediğini dile getirdi.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/02/65cfef36b3e12.jpg)