Panelde, Yatırım Finansman Menkul Değerler Ekonomik Araştırmalar Müdürü Erol Gürcan ve Dr. Nuri Sevgen, gelecek hakkında öngörülerini paylaştı.
Panelin Detayları
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten ve diğer üyeler, panelde yer aldı. Kadın Girişimciler Komitesi Üyeleri de etkinlikte hazır bulundu.Gürcan ve Sevgen, ekonomik analizlerini katılımcılarla detaylı bir şekilde paylaştılar. Panel, canlı ve etkileşimli bir soru-cevap bölümüyle son buldu. Katılımcılar, uzmanlara gelecek hakkında merak ettikleri soruları yöneltme fırsatı buldu.Makam Ziyareti
Panelin ardından, Gürcan ve Sevgen, ATSO'da makam ziyareti gerçekleştirdi. Bu ziyarette, odanın çalışmaları ve ekonomik faaliyetleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı.Ekonomiyle ilgili güncel gelişmelerin tartışıldığı bu etkinlik, katılımcılar arasında olumlu bir atmosferde geçti. Panel, katılımcıların beklentilerini ve endişelerini ele alarak, 2024 yılına dair yol haritası çizmeye yardımcı oldu.