Mustafa Çöl, Kurban Bayramını kutladı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kurban Bayramı sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mustafa Çöl, Kurban Bayramını kutladı
19 Temmuz 2021 - 23:50
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Başkan Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Yardımlaşma, dayanışma duygularının en yüksek seviyeye ulaştığı bir mübarek Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği müstesna günlerdir.

Toplum hayatında büyük bir önem taşıyan, birleştirici, bütünleştirici özelliği ile bizleri bir araya getiren, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı bu bayramda halkımızla aynı güzel duyguları paylaşmanın sevinci içerisindeyiz.

Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve kişisel sevinçlerin toplu mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, ikili ilişkileri çoğaltmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız.

Bu vesileyle, başta Sandıklı’lı hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını kutluyor, huzura, barışa ve hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum