İLAHİYATÇI YAZAR ÖMER DÖNGELOĞLU ŞUHUT'TA KONFERANS VERDİ

İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu'nun katıldığı “Kudüs'ten Afrine Kardeşlik Ruhu” konulu konferansa ilgi yoğun oldu.

İLAHİYATÇI YAZAR ÖMER DÖNGELOĞLU ŞUHUT'TA KONFERANS VERDİ
26 Şubat 2018 - 16:13

Şuhut Belediyesi tarafından düzenlenen konferansa; İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, AK Parti İlçe Başkanı Gültekin Özdemir, İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

 

Konferansın konuğu İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu oldu.İlahiyatçı Yazar Döngeloğlu şelale düğün salonunda vermiş olduğu konferansta ''Amerika YPG ye beş bin tır silah verdi diyorlar o beş bin tır silahı onların üzerine gömeriz biz.O beş bin tır silahlara güvenenler var ya Amerika YPG li teröristlere bu ülkeyi bölmek için beş bin tır silah verdi diyenler var ya o beş bin tıra güvenenlere Afrin'i mezar ederiz biz.''ifadelerinde bulundu.

 

Birlik ve beraberlik içerisinde kardeşlik ruhu içerisinde olmamız gerektiğini ifade eden ilahiyatçı yazar Döngeloğlu eğer birlik ve beraberlik kardeşlik ruhu içerisinde olmazsak inanın bugünleri çok ararız açıklamalarına yer verdi.

 

Daha sonra Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'a davetlerinden dolayı teşekkürlerini ifade eden ilahiyatçı yazar Döngeloğlu günün anlam ve önemine binaen hatıra fotoğrafı çektirdi.Ayrıca katılımcı vatandaşlar ile de hatıra fotoğrafı çektirdi

YORUMLAR

  • 0 Yorum