İbrahim Yurdunuseven ve Mehmet Zeybek fidan dikti

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Tarım ve Orman Çalışanları Birliği Sendikasının düzenlediği fidan dikim etkinliğine katıldılar.

İbrahim Yurdunuseven ve Mehmet Zeybek fidan dikti
25 Mart 2019 - 09:37

Ankara yolu üzerinde gerçekleşen etkinliğe 20, 21, 22 ve 23. dönem AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Sait Açba, Afyon Orman İşletme Müdürü Esat Şimşek, Memur-Sen Afyon Şube Başkanı Abdulkadir Hız, AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Tarım ve Orman Çalışanları Birliği Sendikası Afyon Şube Başkanı Nevzat Karakoçan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Bizler elinde eğer ağaç varsa kıyamet bile kopuyor olsa onu dik diyen bir inanca sahip insanlarız diyen AK Parti Afyonkarahisar milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “ Öncelikli olarak ağaç dikim törenimizin hayırlı olmasını diliyorum. Hükümet olarak da bugüne kadar Bakanımız Veysel Eroğlu’nun da çok büyük katkılarıyla Türkiye’de yaklaşık 3 milyar adet ağaç diktik. Ormanlar, yol kenarları, camiler, okul bahçeleri gibi birçok yeşil alan yaptık.  Biz şöyle düşünüyoruz, biz atalarımızdan emanet almadık bu devleti, biz torunlarımızın emaneti olarak görüyoruz. İnşallah bu amaç doğrultusunda çocuklarımızın torunlarımızın yaşayabileceği yeşil alanların, doğal alanların çok sayıda olmasını önemsiyoruz” diye konuştu.

 

Etkinlikte konuşan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, “Dün gerçekleştirilen Ankara mitinginde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli’nin de söylediği gibi bir tarafta ülkenin belasını isteyenler bir tarafta da bekasını isteyenler var. Bu millet bugüne kadar AK Partiye vermiş olduğu desteklerden dolayı daima ülkenin geleceğini, vatanımızın birliğini ve beraberliğini seçmiştir. İnşallah 31 Mart’ta da tine ülkemize, bayrağımıza, sahip çıkacak ve AK Partimize destek olacaktır” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum