Abdullah Toprak Milli Takım Kadrosuna Seçildi
Türkiye Şampiyonu unvanını elde eden Abdullah Toprak, bu başarısıyla Avrupa Şampiyonası için Milli Takım kadrosuna katılmaya hak kazandı. Genç güreşçi, uluslararası alanda Türkiye'yi temsil etme fırsatını elde etti.Toprak, elde ettiği şampiyonluk başarısının ardından yaptığı açıklamada, "Bu büyük başarıda emeği geçen antrenörüm Şakir Bozkurt'a ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Bu zafer, sadece benim değil, aynı zamanda Türk güreşinin bir zaferidir" dedi.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/12/656c40b530b80.jpg)
Avrupa Şampiyonası Heyecanı
Türkiye Şampiyonu unvanını kazanan Abdullah Toprak, Avrupa Şampiyonası'na katılacak olmanın heyecanını yaşadığını ifade etti. Genç güreşçi, uluslararası alanda Türk güreşini en iyi şekilde temsil etmek için antrenmanlara hız kesmeden devam edeceğini belirtti.
Şakir Bozkurt'a Teşekkür
Başarılarıyla dikkat çeken genç güreşçi, antrenörü Şakir Bozkurt'a teşekkür ederek, onun rehberliğinde elde ettiği bu önemli zaferde pay sahibi olduğunu vurguladı. Antrenör Bozkurt ise Toprak'ın yetenekleri ve azmi sayesinde bu başarıya ulaşıldığını belirterek, genç güreşçiyi tebrik etti.