Çobanlar Çok Programlı Lisesi Zirveye Ulaştı
Masa tenisi müsabakaları, Afyonkarahisar genelindeki okullar arasında büyük ilgi gördü. Karşılaşmalar sonucunda, Çobanlar Çok Programlı Lisesi birinci sırayı elde ederken, Afyon Kız İmam Hatip Lisesi ikinci, Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Lisesi üçüncü, TED Afyon Koleji ise dördüncü oldu. Bu başarıyla birlikte, Çobanlar Çok Programlı Lisesi, Afyonkarahisar'ı bölge müsabakalarında temsil etmeye hak kazandı.Ödül Töreniyle Başarı Taçlandırıldı
Dereceye giren genç sporcular, düzenlenen ödül töreni ile ödüllerini aldılar. Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen tarafından verilen kupa ve madalyalar, genç sporcuların başarılarını taçlandırdı. Ödül töreninde, sporcuların gösterdiği üstün performans ve fair play ruhu özellikle vurgulanarak, gençlerin spora olan katkıları takdirle karşılandı.Afyonkarahisar'ın Spor Potansiyeli
Afyonkarahisar, gençleri sporla buluşturan etkinliklerle adından sıkça söz ettiriyor. Okul Sporları kapsamındaki bu masa tenisi müsabakaları, gençlerin spor yapma isteğini artırmak ve yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanımak adına önemli bir platform sağladı. Bu tür organizasyonlar, gençler arasında dostluk, rekabet ve spor kültürünün gelişimine katkıda bulunuyor.