Reklamı Geç
Reklam

Emirdağ'da okullar dezenfekte edildi

Emirdağ Belediyesi çalışmalarına devam ediyor. Dezenfekte ekipleri 2020–2021 Eğitim öğretim yılının start alması sebebiyle Emirdağ'da bulunan tüm eğitim kurumlarında ve okullarda temizlik ve dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi.

Emirdağ'da okullar dezenfekte edildi
23 Eylül 2020 - 13:49
Reklam

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm velilerimiz için sağlıklı, verimli bir yıl geçmesi dileğiyle yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı ve uğurlu olsun’’ dedi.
 
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu talimat verdi
Emirdağ Belediye ekipleri tarafından 2020 – 2021 Eğitim öğretim yılı başlaması nedeniyle ilçe de bulunan tüm okullarda temizlik ve dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi.  Yapılan çalışmalar kapsamında okulların bahçeleri, giriş ve sınıf kapıları, kapı kolları koridor, ortak kullanım alanları sıra ve sandalyeler tuvaletler başta olmak üzere ayrıntılı bir dezenfekte ve temizlik çalışmaları yapılıyor.
 
“Yeni eğitim - öğretim yılı hayırlı olsun”
Eğitim ve öğretim yılı boyunca rutin olarak temizlik ve dezenfekte çalışmalarının yapılacağını söyleyen  Başkan Koyuncu,  ‘’2020-2021 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize ve öğretmenlerimiz ve tüm velilerimiz için sağlıklı verimli geçmesi dileğiyle yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun. Okulların açılmasıyla birlikte alınan hijyen önlemlerinin belirli rutinlerle yapılacaktır” dedi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum