Mhp Afyon İlçe Kongresi ne zaman ?

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı F. Fevzi Kartal, ilçe kongrelerinin 26 Eylül 2020 Cumartesi günü koranavirüs önlemleri çerçevesinde tek aday ile gerçekleşeceğini söyledi.

Mhp Afyon İlçe Kongresi ne zaman ?
23 Eylül 2020 - 13:38

Milliyetçi Hareket Partisinde kongre süreci 9 Ağustos Pazar günü Samsun’un İlkadım ilçe kongresi ile başladı.

MHP Afyonkarahisar teşkilatında Ağustos ayı içerisinde 17 ilçenin seçimleri gerçekleşti. Afyonkarahisar Merkez İlçe kongresi ise 26 Eylül 2020 Cumartesi günü saat 13:00'da Afyonkarahisar Merkez Karayolları Karşısı Ördek Camiii yahında bulunan Sami Öznur Parkında virüs önlemleri çerçevesinde tek aday ile gerçekleşecek. 

Kongre süreci hakkında bilgiler veren Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı F. Fevzi Kartal, ‘İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik’ ana teması ile kongrelerini yapacaklarını söyledi. Başkan Kartal, “Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in izinde, Liderimiz, Türkmen Bey’imiz Dr. Devlet Bahçeli'nin emrinde, ‘İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik. Kazanan Türkiye olacak’ sloganı ile Milliyetçi Türkiye'ye inanmış gönül erlerini kutlu toyumuza bekliyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum