Başkan Koyuncu, genç çiftin nişan yüzüklerini takarken duygu dolu anlar yaşadı. Konuşmasında, "Evliliğin ilk adımı olan nişan töreninde, yeni çiftimize mutluluklar dilerim, her iki taraf için de hayırlı olsun. Rabbim bu kutsal birlikteliği bir ömür boyu bozmasın" diyerek iyi dileklerini iletti. Ardından nişan yüzüklerinin kurdelesini kesti.Bu anlamlı günlerinde Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun yanlarında olması, genç çift için büyük bir mutluluk kaynağı oldu.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/02/65dbc2fdd6438.jpg)