Reklam
Reklam
Reklam

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Arslan: Hodri Meydan!!

Afyonkarahisar EDP İl Koordinatörü Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa ARSLAN taptığı basın açıklamasında Bizler Vatan Nöbetimizin Başındayız Hodri Meydan dedi                             

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Arslan: Hodri Meydan!!
04 Nisan 2021 - 16:16
Bu aziz millet, tarihin en organize ve alçak kalkışmalarına karşı yekvücut olup ayağa kalkmış, kendine biçilmek dilenen kefeni yırtıp atmış, kendisini tarih sahnesinin dışına atmak isteyen dahili ve harici düşmanlarına bir daha katiyen unutamayacakları hezimetler yaşatmıştır.

15 Temmuz’da verilen dersi idrak etmekten uzak müptezeller, bir gece zamanı toplanıp bu milletin iradesine karşı bildiri yayınlama cüretine ve hadsizliğine kalkışmışlar!
Millet iradesine karşı hala bu gibi anti demokratik girişimlerden, vuruş imalı bildirilerden, milletin kendilerine verilen rütbeleri millete karşı kullanmaya kalkan bedhahlardan bir netice alabileceğini fikir edinenler varsa, onlara ve bütün uzantılarına karşı buradan ilan ediyoruz: Hodri Meydan!

Milletimizin emrinde ve hizmetinde olmayı en yüksek rütbe, en yüksek şeref ve şan kabul eden Sivil Toplum Kuruluşları olarak dün bulunduğu gibi bugünde yurt nöbetindeyiz.
Dahili ve harici bütün bedhahlar, hainler ve onların her türlü uzantıları bilmeliler ki, biz gerektiğinde “BİN gider BİR döneriz ama ZAFERLE döneriz.”

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.                        
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum