İlk Konser Cumhuriyet Bayramı'nda
Atölyenin ilk konseri, "Dumteka Dümtek" sloganıyla Cumhuriyet Bayramı'nda tashanda gerçekleşti. Katılımcılar, ritim enstrümanlarıyla haftada bir gün konservatuvar eğitmenleri eşliğinde ritim öğrenmenin ve deşarj olmanın keyfini yaşıyor.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/12/6584458934286.jpeg)
Ritim Atölyesi, Sosyal Bir Fenomen Haline Geldi
Afyonkarahisar'da müthiş bir ilgi gören Afyon RİTİM Atölyesi, sosyal bir fenomen haline geldi. Her geçen gün artan kayıtlar, etkinliğin ne kadar büyük bir başarı elde ettiğini gösteriyor. Katılımcılar, müziğin ritmiyle buluşmanın keyfini doyasıya yaşıyor.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/12/658445919e577.jpeg)
İkinci Konser Ocak Ayında!
Afyon RİTİM Atölyesi, başarılı bir şekilde devam ederken, ikinci konserini Ocak ayında düzenleyecek. Tüm hemşehrilerimizi bu müzik dolu etkinlikte buluşmaya davet ediyoruz. Sıradışı deneyimlerin ve müziğin coşkusunun bir araya geldiği bu etkinlikte, unutulmaz anlar yaşamaya hazır olun!