Öğrenciler, atık malzemelerden hazırladıkları özgün kostümlerle podyumu renklendirdi. Bu etkinlik, geri dönüşümün önemini vurgulamanın yanı sıra çocukların yaratıcılığını ve emeğini öne çıkardı.
Geri Dönüşüm Defilesiyle Çocuklar Çevre Bilinci Aşıladı
Defile, öğrencilerin atık malzemelerden ürettikleri sıra dışı kostümlerle gerçekleşti. Sergilenen eserler, hem geri dönüşümün önemini vurgulayarak çevre bilincini artırdı hem de öğrencilerin el becerilerini sergileme fırsatı verdi. Belediye Başkanı Koyuncu, etkinliği büyük bir ilgiyle takip ederek öğrencilere teşekkür etti.Belediye Başkanı Koyuncu'dan Teşekkür
Geri dönüşüm defilesini izleyen Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, öğrencilerin duyarlılığına vurgu yaparak, Okul Müdürü Ayhan Işık ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Koyuncu, çocukların geri dönüşüm konusundaki farkındalığını artırmaya yönelik düzenlenen etkinlikleri desteklediğini belirtti.Kamuoyu ve İlgi Çekici Etkinlik
Programa, Kaymakam Osman Bilici, Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz ve öğrenci velileri de katıldı. Toplumun farklı kesimlerini bir araya getiren bu etkinlik, geri dönüşüm konusunda ortak bir bilinç oluşturmayı hedefliyor