Cumhur İttifakı Adayı Nihat Sarı'dan Millet İttifakı Adayı Saffet Acar'a Ziyaret

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı, Dinar Belediye Başkanı ve Millet İttifakı İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Saffet Acar’ın seçim bürosunu ziyaret etti.

Cumhur İttifakı Adayı Nihat Sarı'dan Millet İttifakı Adayı Saffet Acar'a Ziyaret
23 Mart 2019 - 23:29

Gerçekleşen ziyarette Cumhur İttifakı Ak Parti Dinar Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı’ya Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Karahan, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üye adayları eşlik etti.

 

Gerçekleşen ziyarette konuşma yapan Dinar Belediye Başkanı ve Millet İttifakı İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Saffet Acar; “Bizler Dinarlı vatandaşlar olarak, Dinar’ın çocukları olarak acaba Dinarımıza bir şeyler yapabilir miyiz diye yola çıktık. Yerel bazda Dinarımızı idare etmek, Dinarımızı imar etmek, Dinarlı vatandaşlarımıza hizmet etmek için yola çıktık. Yaklaşık 2 aydır sahada seçim çalışması yapıyoruz. Ben değerli Nihat kardeşimi kutluyorum. Bugüne kadar herhangi bir problem olmadan bugünlere geldik. İnşallah bir hafta kaldı. Bu bir haftayı da yine kardeş hane bir yarış içerisinde seçim çalışması yaparız. Bütün Afyon’a ilçelerine Türkiye’ye örnek olur. Her şeyden önce biz kardeşiz, arkadaşız. Bu kardeşliğimiz bu dostluğumuz devam etsin. Hiçbir zaman hiçbir seçim bu dostluklarımıza leke getirmesin. O nedenle bizler kendilerini ziyaret etmiştik. Kendileri de bugün sağ olsunlar iadei ziyaret yaptılar. Seçimler biter her şey geçer ama dostluklar bitmemeli bitmez. Çünkü yıllardır biz bir arada yaşıyoruz. Dinar’dan başka gidecek yerimiz de yok. Ölünceye kadar da Dinar’da Allah ömür verirse sağlık içerisinde yaşayacağız. Bu bir hizmet yarışıdır. Bu hizmette dedik ki biz varız. Değerli kardeşim dedi ki bende varım. Belediye Başkanlığı son derece zor bir zanaattır. Bu taşın altına eline koyanları kutluyorum. Hiç kimse Dinar’ı satmak, Dinar’ı yıkmak için gelmez. Ne der ben Dinar’ı en iyi yapacağım Dinarlıma en iyi hizmeti yapacağım diye gelir. Bizler o düşünceyle yola çıktık. Cenabı allah hepimizin yolunu açık etsin.” dedi.

 

Ziyarette konuşan Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı; “Başkanımın açıkladığı gibi biz yine hep beraber olacağız. 31 Mart seçimin sonu hayatın sonu değil. 1 Nisanda yine beraberiz. Aynı cenazede ağlayacağız. Aynı düğünde oynayacağız. Demokratik kurallar içinde devam ediyor. İnşallah böyle de devam edeceğine de tahmin ediyorum.” dedi.

 

MHP Dinar İlçe Kadın Kolları tarafından Belediye Başkanı Saffet Acar’a çiçek takdim edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum