Canser Kuzu ve ekibi, Ailelere şefkat ellerini uzatmaya devam ediyor

Afyonkarahisar Güçlü Kadınlar Derneği Başkanı Canser Kuzu ve ekibi, mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelere şefkat ellerini uzatmaya devam ediyor.

Canser Kuzu ve ekibi, Ailelere şefkat ellerini uzatmaya devam ediyor
03 Mart 2021 - 11:40
Afyonkarahisar merkez ve ilçelerinde yardım faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren Güçlü Kadınlar Derneği Başkanı Canser Kuzu ve Dernek yönetim kurulu üyeleri, İlimiz merkez mahallelerini gezip, mahalle muhtarlarıyla yapılan istişareler sonrasında mahallelerdeki ihtiyaç sahibi ailelerin tespitine devam ediyor. Dernek yönetimi, ailelerin ayni ve maddi sıkıntılarına çare olmaya çalışıyorlar.Pandemi günlerinde de sosyal mesafe ve maske kurallarına uyarak bu güne kadar gidilmedik mahalle bırakmayan Güçlü Kadınlar Derneği üyeleri, özellikle kadınlarla birebir görüşüp, sorun, talep ve önerilerini dinliyorlar. 

İlimizin tüm mahallelerini ziyaret eden ve Muhtarlar öncülüğünde yardıma muhtaç ve zor durumda olan ailelerin kadınlarını ziyaret eden Başkan Kuzu, özellikle kadınların talep, sorun ve önerilerini dinliyor.


 
Kadınların ailenin ve toplumun temel taşı olduğu prensibi ile yollara çıkan Dernek Yönetimi, bu güne kadar sayısız aileye ayni ve nakdi yardımda bulundu. Kendi imkanları ile sağladıkları yardımlarını bizzat ulaştıran Kuzu ve yönetimi, kendilerinden talep edilen ayni ve nakdi yardımları da aralarında toplayıp yerlerine ulaştırıyor.

Özellikle ailelere 2021 Aile yılının özelliklerini anlatan Kuzu, kız çocuklarıyla da yakından ilgilenip, eğitim durumları hakkında bilgiler alıyor.

Herkesin birbirine yardımcı olması gerektiğini ve birlik, beraberliğe en çok ihtiyacın duyulduğu bir dönemden geçtiğimizi belirten Başkan Kuzu, Güçlü Kadınlar Derneği olarak yaptıkları faaliyetlerin örnek alınmasından da son derece mutlu olduklarını söyledi.
Kuzu geçtiğimiz günde Burmalı mahallesinde aileleri ziyaret ederek bu defa çocukları sevindirdi. Kuzu, çocuklara kendi imkanlarıyla temin ettikleri, bot, mont, kazak, bere gibi kışlık giyecekler hediye etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum