Reklam

Bolvadin Jandarma ekiplerinden corona virüs denetimi!

Bolvadin ilçe Jandarma Komutanlığı tarafından corona virüs tedbirleri kapsamında şehirlerarası ve şehir içi toplu taşıma yapan araçlara yönelik denetim yapıldı.

Bolvadin Jandarma ekiplerinden corona virüs denetimi!
12 Eylül 2020 - 22:14
Araçlardaki yolcu sayıları ve sosyal mesafeye uyulup uyulmadığı kontrol edildi. Yolculara maske takılması konusunda uyarı yapıldı. 
 
Bolvadin-Çay, Bolvadin-Emirdağ karayolları ve kasaba köy bağlantılı yollarda yapılan trafik ve yol kontrol denetimlerde araçlardaki yolcu sayıları, sosyal mesafe ve maske kullanımı denetlendi. Denetime Jandarma Asayiş, Jandarma Trafik Tim personelleri katıldı.  Bolvadin İlçe Jandarma Komutanlığı personelince yapılan uygulama esnasında, şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapılan otobüslerin şoförleri uykusuz ve yorgun olarak seyahat etmemeleri, trafik kurallarına uymaları ve koronavirüsün yayılımının önüne geçilebilmesi için belirlenen sınırın üzerinde fazladan yolcu almamaları konusunda uyarıldı. Araçlardaki yolcu sayıları ve sosyal mesafeye uyulup uyulmadığı kontrol edildi. Yolculara maske takılması konusunda uyarı yapıldı

YORUMLAR

  • 0 Yorum