Bolvadin'de Finansal Okur Yazarlık söyleşisi yapıldı !!

Finansal Okur Yazarlık söyleşisi, Bolvadin Belediyesi Nikah salonunda gerçekleştirildi.

Reklam
Bolvadin'de Finansal Okur Yazarlık söyleşisi yapıldı !!
22 Ekim 2019 - 12:31

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI organizatörlüğünde Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası ile Bolvadin Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ nın işbirliğiyle Finansal  Okur Yazarlık söyleşisi, Bolvadin Belediyesi Nikah salonunda gerçekleştirildi.
 
 
Düzenlenen etkinlikte Bol-Dav Başkanı Sayın Hasan DOĞRUYOL Finansal Okur Yazarlık konusunun önemine dikkat çekerek konunun yediden yetmişe herkesi ilgilendiğini, bunu bir yaşam felsefesi olarak zihinlerde yer etmesi gerektiğin ifade ettiler. Daha sonra konuyla ilgili sunumunu gerçekleştiren AKÜ Bolvadin Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi ve Bol-Dav Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akif ÇAKIRER Finansal Okur Yazarlık kavramının son dönemde çok daha önem kazandığını belirtti. 
 
 
İster şirket sahibi ister asgari ücretli çalışan olsun herkesin bu konuyu öğrenmesi gerektiğini belirten ÇAKIRER “para kazanmak herkes için önemlidir, ancak en az kazanmak kadar parayı yönetmek ve korumakta o kadar önemlidir” dedi. Soru cevap şeklinde devam eden söyleşide söz alan Belediye Başkanımız Sayın  Fatih KAYACAN bey söyleşiden dolayı programı düzenleyen herkese teşekkür ederek, bu etkinliklerin eğitim şeklinde devam etmesi gerektiğini belirtti.
 
 
Programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odamızın Değerli Başkanı Sayın Uğur FİDAN bey ve ekibine, Bolvadin Esnaf ve Sanatkarlar Odamızın Değerli Başkanı Sayın İbrahim ÇÜRÜK bey ve ekibine Söyleşiye teşrif  eden duyarlı Bolvadin Halkına teşekkür ederiz.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum