Kocatepe Spor Kompleksi'ndeki antrenmanda takımla buluşan Şimşir, duygularını şu sözlerle ifade etti: "Geçmişte Afyonspor'da şampiyonluklar yaşadık. Ancak benim için buraya gelmemin sebebi, yarım kalan işleri tamamlamak. Takımın mevcut durumu değil, yapılanma süreci önemli. Altyapıdan gelen oyuncuları da destekleyerek ligde kalıcı olmayı ve başarıyı hedefliyoruz."Hasan Erkin Şimşir, taraftarların gücüne inandığını ve onların desteğiyle başarılı olacaklarına inandıklarını sözlerine ekledi.
Spor
17 Şubat 2024 - 02:30
Afyonspor'a Yeni Bir Soluk: Hasan Erkin Şimşir Dönemi Başladı
Afyonspor'un yakından tanıdığı deneyimli teknik adam Hasan Erkin Şimşir Afyonspor'un yeni teknik direktörü oldu. Yeni yönetim, geçtiğimiz haftayı iyi değerlendirmek amacıyla önemli bir adım atarak Şimşir ile anlaşmaya vardı.
Spor
17 Şubat 2024 - 02:30
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir