Afyonkarahisar yol durumu ve çalışma yapılan yerler

Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu ve Kapalı Yolları açıkladı. Açıklamaya göre Afyonkarahisar'da yol durumu da belli oldu

Afyonkarahisar yol durumu ve çalışma yapılan yerler
22 Haziran 2021 - 12:10
Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Balıkesir Kuzey Kavşağı-Balıkesir Batı Kavşağı 17-25.km.leri arasında bakım-onarım çalışması nedeniyle İzmir istikametinde bant aktarma yapılacak olup, ulaşım İstanbul istikametinden iki yönlü(gidiş-geliş) olarak sağlanacaktır.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Altınova Kavşağı-Kılıç Kavşağı 0-6.km.leri arasında bakım-onarım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde bant aktarımı yapılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Subaşı-Çatalca-Büyükçekmece yolunun 0-13.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım tek şeritten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ayaş-Yenikent-Ankara yolunun 11-14.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Adana-Karataş yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Yozgat-Alaca-Çorum yolunun 7-15.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Sinop-Boyabat yolunun 51.km.sinde köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Uşak-Afyonkarahisar yolunun 5-6.km.leri arasında sanat yapısı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Trabzon-Rize yolunun 2.km.sinde (Karadeniz Teknik Üniversitesi C kapısı önü Mevkii) yaya üst geçidi montaj çalışması nedeniyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Develi-Levent Kavşağı Mevkii 30-32.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum