Sandıklı Termal Otel'de düzenlenen akşam yemeği organizasyonunda bir araya gelen Başkan Çöl ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, burada karşılıklı istişarelerde bulundu. Bu toplantıda Başkan Çöl, yaklaşık 9 yıldır belediye başkanı olarak görev yapmanın verdiği deneyimle, gerçekleştirdiği hizmetler hakkında kısa bir brifing verdi ve yakın zamanda açılması düşünülen projelerle ilgili detaylı bilgiler paylaştı.Toplantının sonunda, hepsi bir araya gelerek Sandıklı Termal Otel önünde toplu bir fotoğraf çekildi. Heyet, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl'e bu güzel akşam yemeği organizasyonu için teşekkür etti.
Gündem
09 Kasım 2023 - 09:50
Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Ak Parti ilçe yönetimiyle buluştu
Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı Ak Parti ilçe yönetimiyle bir araya geldi.
Gündem
09 Kasım 2023 - 09:50
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir