Afyonkarahisar'da meydana gelen trafik kazası, gece saatlerinde Afyon-Konya yolunda yaşandı. Saat 23:30 sularında Çay ilçesi Yeni Sanayi Sitesi'nde, 26 KL 367 plakalı tır Afyonkarahisar'dan Konya yoluna doğru giderken, cep diye tabir edilen aradan tır U dönüşü yaparak karşı taraftan gelen 2 aracı altına aldı. Bu nedenle Afyon-Konya yolunda uzun kuyruklar oluştu.
Kazada neyse ki ölen yada yaralanan olmazken, olay sadece maddi hasarlı olarak kayıtlara geçti. Kazaya karışan araçlarda büyük çaplı maddi hasar meydana geldi. Hemen olay yerine gelen çekiciler, kazaya karışan araçları otoparka kaldırdı. Çekilen araçlar sonrasında trafik normale döndü. Polis ekipleri, kaza ile ilgili detaylı inceleme başlatarak soruşturmayı sürdürüyor.Haber: Afyon Kent Haber / Afyon Haber Merkezi![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/11/654c211296ef2.jpeg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/11/654c21086d84c.jpeg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/11/654c211296ef2.jpeg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/11/654c211b6b617.jpeg)