Program, Afyonkarahisar Müzesi'nde gerçekleşti ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Başkemancısı Jülide Yalçın ile piyanist Hyun Sook Tekin'in muhteşem performanslarıyla renklendi.Vali Yiğitbaşı, konser boyunca sanatçıları büyük bir dikkatle dinledi ve konser sonunda usta müzisyenlere çiçek takdim etti. Festivalin kapanış programına katılan diğer konuklar da klasik müziğin eşsiz melodileriyle büyülendi.Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali, sanatseverlere unutulmaz anlar yaşatırken, şehrin kültürel hayatına da önemli bir katkı sağladı.![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/04/66282626b241e.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/04/66282626b241e.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/04/6628262da3075.jpg)