Afyonkarahisar Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, Zafer Meydanı'nda binlerce hayranını buluşturdu.Levent, kariyerinin en sevilen parçalarını seslendirirken, izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, konserle ilgili yaptığı açıklamada, "Ünlü sanatçı Haluk Levent’i Büyük Atamızın dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ağırladık. Teşekkürler Afyonkarahisar’ım" ifadelerini kullandı.Bu unutulmaz gece, Haluk Levent'in eşsiz performansıyla ve coşkulu kalabalığıyla Afyonkarahisar'da müzik dolu anların yaşanmasını sağladı.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/04/6628248585962.jpg)