İl Müftü Vekili Harun Yılmaz, Şube Müdürü Hasan Demir, cami görevlileri ve cemaat, etkinliğe katıldı. Sabah namazı sonrasında Kur'an-ı Kerim tilaveti, tesbihat, ilahi ve kasideler okundu. İl Müftü Vekili Harun Yılmaz'ın sohbet ve dua etkinliği sonrasında, cemaate çorba ikram edildi. Programda emeği geçenlere teşekkür edildi.
Gündem
10 Kasım 2023 - 15:55
Afyonkarahisar İl Müftülüğü Haftalık Cuma Buluşması Gerçekleştirildi
Afyonkarahisar İl Müftülüğü, Kamil Miras Camii'nde bu haftaki Cuma sabah namazı buluşmasını düzenledi.
Gündem
10 Kasım 2023 - 15:55
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir