Eğitime katılmak isteyenlerin ilgili formu doldurması gerekmektedir. Eğitimin içeriği, finans, finansman ve finansal yönetim kavramlarından, geleceğe yatırımın bireylere ve işletmelere etkilerine kadar geniş bir yelpazede konuları kapsamaktadır.Eğitim Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilecek olup, eğitmen olarak Prof. Dr. Cantürk Kayahan görev yapacaktır. Eğitim saat 15:00'te başlayacak.Gelişmeleri takip etmek adına Afyonkarahisar Ticaret Odası'nın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından bilgi alabilirsiniz.
Ekonomi
10 Kasım 2023 - 15:55
Afyonkarahisar Ticaret Odası, Finansal Okuryazarlık Eğitimi Düzenliyor
Afyonkarahisar Ticaret Odası, 15 Kasım 2023 tarihinde Finansal Okuryazarlık eğitimi düzenleyeceğini duyurdu.
Ekonomi
10 Kasım 2023 - 15:55
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir