İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu Başkanlığında Değerlendirme Oturumu
Toplantı, İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu'nun başkanlığında gerçekleşti ve Müftü Yardımcıları, Şube Müdürleri, Din Görevlileri ve Kur'an Kursu Öğreticileri gibi İl Müftülüğü kadrolarını bir araya getirdi. Toplantı, kurum içi işleyişin değerlendirildiği ve bilgi alışverişiyle çözüm önerilerinin paylaşıldığı bir platform sundu.Verimliliği Artırmaya Yönelik Çalışmaların İncelendiği Toplantı
İmamoğlu, toplantıda verimliliği artırmaya yönelik çalışmaların önemini vurgulayarak, hizmet kalitesini yükseltmek için yapıcı bir diyalog ortamının gerekliliğine dikkat çekti. Mevcut sorunlara yönelik alternatif çözüm yollarının tartışıldığı toplantıda, katılımcılara görev ve sorumlulukları hakkında güncel bilgiler aktarıldı.Motivasyonu ve İş Birliğini Güçlendirmenin Önemi
Toplantının sonunda İl Müftüsü İmamoğlu, tüm din görevlileri ve eğitim kadrosuna katılımları için teşekkür ederek, birlikte çalışmanın önemini bir kez daha vurguladı. Müftülük çalışanlarının motivasyonunu ve iş birliğini güçlendirmenin, hizmet kalitesini artırmanın kilit bir faktörü olduğunu belirtti.