Bölgesel İletişim Stratejileri Masaya Yatırıldı
Toplantıda, bölgesel iletişim politikaları ve gündeme dair konular detaylı bir şekilde ele alındı. Afyonkarahisar Valiliği ofisinde gerçekleşen bu görüş alışverişi, iki kurum arasındaki koordinasyonu ve iş birliğini artırmayı hedefleyerek bölgenin kalkınması, halkın bilgilendirilmesi ve iletişim stratejilerinin uygulanması konularında önemli adımların atılmasına imkan tanıdı.Sıcak ve Yapıcı Tutum İle Uzun Vadeli İş Birliği
Vali Yiğitbaşı'nın sıcak ve yapıcı tutumu, Bölge Müdürü Ülgen ile uzun vadeli bir iş birliğinin temellerinin atılacağına işaret etti. Afyonkarahisar Valiliği, yerel ve ulusal düzeydeki tüm paydaşlarla güçlü bir iş birliği içinde sürdürülebilir kalkınmayı desteklemek için kararlılığını vurguladı.Etkili İletişim Stratejileri Hedefleniyor
Toplantının ilin çeşitli kademelerinde yankı uyandırdığı belirtilirken, halkın talep ve ihtiyaçlarına cevap verecek etkili iletişim stratejilerinin geliştirilmesinde önemli bir adım atıldı. Valilik ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı arasındaki bu iş birliği, bölge halkına olumlu katkılar sağlaması bekleniyor