İl Müftü Vekili Harun Yılmaz, Uzman Vaizler Ebu Bekir Çetiner ve Esra Çetiner, cami görevlileri ve kadın/erkek cemaati etkinlikte yer aldı. Bu etkinlik, dinî konularda bilgilendirici sohbetlerin yapıldığı gruplara ayrılmıştı.Etkinlik, yatsı namazından önce yapılan sohbet programlarıyla başladı. Kadın ve erkekler, ayrı gruplarda bir araya gelerek dinî konular hakkında bilgilendirildi. Yatsı namazının ardından ise katılımcılar kahvehaneleri ziyaret etti ve burada halkla buluşarak sohbet etme fırsatı buldu.Afyonkarahisar İl Müftülüğü, etkinliğin gerçekleşmesine katkıda bulunan herkese teşekkür etti ve böyle buluşmaların devam edeceğini belirtti.
Gündem
10 Kasım 2023 - 09:55
Afyonkarahisar İl Müftülüğü, Büyük Kalecik Beldesi'nde buluşma düzenledi
Afyonkarahisar İl Müftülüğü, Büyük Kalecik Beldesi'nde düzenlenen "Belde Buluşmaları" etkinliğiyle toplumu bir araya getirdi.
Gündem
10 Kasım 2023 - 09:55
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir