Tören, Sandıklı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde bulunan Atatürk anıtına çelenklerin sunulmasıyla başladı. Kaymakam Önder Çengel ve Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl tarafından gerçekleştirilen çelenk sunumuyla birlikte tören resmi olarak başlamış oldu.Törende, Atatürk'ü anmak adına bir dakikalık saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. İlçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğrenciler de törene katılım gösterdi. Bu anlamlı törenle birlikte Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım anıldı ve Türk milletinin büyük önderine olan minnet ve sevgi ifade edildi.
Gündem
10 Kasım 2023 - 09:50
Afyonkarahisar Sandıklı'da Atatürk'ü Anma Töreni düzenlendi
Afyonkarahisar Sandıklı Belediyesi, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'nü kutlamak için bir tören düzenledi.
Gündem
10 Kasım 2023 - 09:50
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir