Elibollar Tarım Makinaları, Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde 1960 yılında kurulan bir firma olarak, tarım makineleri sektöründe önemli bir yere sahiptir. Şimdi ise tecrübeli personel arayışıyla gündemde. Şirketin Sandıklı Şubesi ve Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikalarında çalıştırılmak üzere yem karma ustaları ve römork yapımından anlayan ustalar aranıyor.Başvuruların şahsen yapılacağı bu iş fırsatıyla ilgilenenler için iletişim bilgileri şu şekildedir:Sandıklı Şubesi Adresi: Yunus Emre Mah. Göktürk Sok. No:1 Sandıklı / AfyonkarahisarAfyonkarahisar Fabrika Adresi: Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisarİrtibat Numarası: 0544 281 59 80Elibollar Tarım Makinaları, sektöründeki köklü deneyimiyle tarım makineleri üretiminde öncü bir firma olarak biliniyor. Bu iş fırsatını kaçırmayın!
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/10/65232ea190be1.jpg)