Afyonkarahisar Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, 16 Nisan 2024 tarihinde (bugün) saat 22.00 ile 06.00 arasında Yeşilyol Caddesi'nde yaya geçitlerinde boyama çalışması yapılacak. Bu nedenle, cadde üzerinde araç park etmek kesinlikle yasak olacak.
Belediye yetkilileri, vatandaşlardan bu konuda duyarlı olmalarını ve araçlarını cadde üzerinde park etmemelerini önemle rica ediyor. Aksi takdirde, çalışma alanının engellenmesi ve işlerin aksaması söz konusu olabilir.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/04/661eb943ea604.jpg)