Yurdunuseven, Şovmenlik Yaparak Sorunlar Çözülmez

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Mayıs ayında Afyonkarahisar'da yaşanan zirai don olayından zarar gören çiftçilere yapılan 10 milyon TL'lik ödeme sonrası bir mesaj yayımladı.

Yurdunuseven, Şovmenlik Yaparak Sorunlar Çözülmez
11 Eylül 2020 - 14:04 - Güncelleme: 11 Eylül 2020 - 14:07

Yurdunuseven mesajında;
 
Vatandaşlarımızın sorunlarına gözlerine kapayarak siyaseti sadece çığırtkanlık ile şovmenlik yapmak zannedenler her zaman olduğu gibi yine bir takım yalanlarla karalamalarla sahneye çıkmayı denedi ancak yalanları meydana yine çıktı. Şehrimizin boş sokaklarında kirli siyaset yapmaya kalkanların kazançları hep hezimet olacaktır dedi

HER DAİM MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ

AK Parti'nin kurulduğu günden bugüne tek derdinin vatan ve millet olduğuna dikkat çeken Yurdunuseven; "Partimiz kurulduğu günden bugüne devletimizin geçtiği dar boğazlarda dahi milletimizin yanında oldu ve bugün hala esnafımızın, çiftçimizin ve alınterini ülkemize katan tüm milletimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm milletvekillerimiz ve devletimizin kurumlarıyla milletimizin derdine deva olmayı, acısınıda tatlısınıda paylaşmayı görev biliyor, canla başla bu millet için çalışıyoruz. Bugüne kadar çamur at izi kalsın zihniyetiyle üzerimize atılan çamurlar Allah'ın izniyle kendiliğinden temizlendi, gerçekler er geç ortaya çıktı. Afyonkarahisarımızda zirai don olayından etkilenen tüm çiftçilerimize de devletimiz 10 milyon TL'lik bir ödeme yaptı. Yapılan desteğimizin çiftçimize hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum." dedi.

CHP Zihniyetiylede Mücadele Ediyoruz

Milletin ne yaşadığını bilmeden bazı dış kesimlere hoş görünme derdine düşen CHP zihniyetinin ülkemize bir gram faydası olmadığı gibi, günümüzde hala herşey cam gibi ortadayken muhalefet yaptığını sanarak terör örgütü sevicisi HDP ile ülkemiz üzerine hain emelleri olan dış güçlerle güç birliği yapmaktan geri durmuyor. Aynı zihniyet ülkemiz içinde kaos çıkarmaktan hoşlandığı gibi bu kaosa milletimizi alet etmeye çalışıyor. Buna bugüne kadar müsade etmedik, etmeyeceğiz.  Milletimizin arkasında dağ gibi duran hükümetimiz bugüne kadar yaptığı yerli ve milli yatırımlar, destekler ve projelerle devletimizin gücüne güç katmış ve katmaya devam edecektir." dedi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum