Reklam
Reklam

Uluçay'dan TEKNOFEST Havacılık, uzay ve teknoloji festivali açıklaması

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay'ın TEKNOFEST Havacılık, uzay ve teknoloji festivali açıklaması konuşması

Uluçay'dan TEKNOFEST Havacılık, uzay ve teknoloji festivali açıklaması
31 Mart 2021 - 11:22

Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edilen siyasi partilerin il başkanları olarak, yani Adalet ve kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve İyi Parti İl Başkanları olarak birçok medeniyetin bereketli topraklarında hayat bulduğu, tarihsel süreç içerisinde farklı milletlerin barış ve huzur içinde yaşadığı, istiklal mücadelemizin simge şehri, zafer şehri Afyonkarahisar’ımızın TEKNOFEST 2022’ye ev sahipliği yapması adına talebimizi tek bir ses olarak iletmek için bir aradayız. 

1922’de sona eren ve zaferle sonuçlanan Kurtuluş Savaşı'nın 100. Yılı olan 2022’de Teknofest’in gerçekleşmesi, ilimiz için ayrı bir önem ve anlam ifade edeceği gibi dünyaya da net bir mesaj verecektir.  

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücülüğünde, Türkiye’de milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik rol oynayan birçok kuruluşun paydaşlığıyla düzenlenen Türkiye'nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivalidir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum