TÜYAP Eskişehir Ev'leniyoruz FUARI AÇILIYOR !!

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından düzenlenen Eskişehir Ev’leniyoruz,, Mobilya ve Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarları kapılarını yarın ziyaretçilerine açıyor.

TÜYAP Eskişehir Ev'leniyoruz FUARI AÇILIYOR !!
20 Şubat 2019 - 14:00

T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin değerli destekleri beraberinde, Eskişehir Ticaret Odası işbirliği ve KOSGEB’in desteği ile eş zamanlı olarak 21-24 Şubat 2019 tarihlerinde ETO – TÜYAP Fuar Merkezi’nde sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

 

Bu yıl Eskişehir’de ilk kez düzenlenecek olan ve  40 bine yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapması hedeflenen fuarlar 80’in üzerinde firmanın katılımıyla ile gerçekleşecektir. Zengin içeriği ile birçok sektörü içinde barındıran Fuarlar, bölge ekonomisine olumlu katkılar sağlayarak ticari işbirliklerin geliştirilmesine olanak sağlayacaktır.

 

Tüyap Eskişehir EV’leniyoruz, Mobilya, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarları ile katılımcı firmalar hedef kitlelerine ulaşma ve ürünlerini geniş bir platformda tanıtma fırsatı yakalayarak, bölgenin ticari ve sosyo-ekonomik potansiyeline de katkı sağlayacaklardır. Fuarlara katılan firmaların neredeyse tamamının Eskişehir’de faaliyet gösteren firmalar olması sebebiyle de şehir ekonomisi canlılık kazanacak. Fuarlar ile yoğun bir alışveriş döneminin yaşandığı evlilik hazırlıkları sürecindeki çiftler gelinlikten davetiyeye, mobilyadan halıya, beyaz eşyadan perdeye, düğün mekanından ayakkabı ve çantaya kadar tüm ihtiyaçlarını 4 günde tamamlayabilecek, fiyat karşılaştırması yapabilecek, yeni trendleri takip edebilecek ve fuarda özel kampanyalardan faydalanabilecekler.

 

FUARDA GÖRKEMLİ  DEFİLELER VE SAHNE ŞOVLARI

Ziyaretçiler 4 gün boyunca düzenlenecek Gelinlik Defilesi, Kına Gecesi Ritüeli, Orkestra, Dans ve Sahne Performansları, Gezici Orkestra, Saç ve Makyaj Şovları ile sezonun tüm yeniliklerini yakından görme fırsatı yakalayacak. Fuar defile ve organizasyonlarla adeta bir festivale dönüşecek.

 

Girişin ücretsiz olduğu Fuarlar 21-23 Şubat tarihleri arasında 10:00-20:00,     24 Şubat tarihinde ise 10:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

 

ETO – TÜYAP FUAR MERKEZİ’NE ULAŞIM NASIL SAĞLANIR?

Ziyaretçiler ETO – TÜYAP Fuar Merkezi’ne toplu taşıma araçlarından 6 – 43 – 44 - 57 numaralı hatları kullanarak ulaşabilirler.

 

Tüyap Eskişehir Fuar Merkezi tarafından sağlanacak olan ücretsiz servisler Espark Bağlar çıkışı Türkiye İş Bankası önünden fuar alanına sefer düzenleyecek olup, güzergah üzerinde bekleme yapmayacaktır.

 

Ücretsiz Servis saatleri:

Şehirden Fuar Alanına Hareket

10:00 – 12:00 – 13:00 – 14:00 – 16:00

Fuar Alanından Şehre Hareket

14:30 – 16:30 – 18:30 – 20:00 (24 Şubat Pazar günü fuar alanından en son kalkış saati 19:00’dur.)

*Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehir Odunpazarı Belediyesi’nin toplu taşıma araçları ile belirlenecek noktalardan ücretsiz ulaşım sağlanacak olup ziyaretçilere duyurulacaktır.

 

ETO – TÜYAP Fuar Merkezi Adres ve Telefon:

71 Evler Mah. Çevre Yolu No:114 Odunpazarı/ESKİŞEHİR (Yeni Şehir Hastanesi Karşısı)

0 222 700 00 82

TÜYAP ESKİŞEHİR

YORUMLAR

  • 0 Yorum