Bu anlamlı etkinlik, Afyonkarahisar Açık Kadın Cezaevi'nde gerçekleşti ve yurt öğrencilerinden gönüllü gençlerin katılımıyla daha da renklendi.
Renkli Anlar ve Keyifli Müzik Dinletisi
Etkinlik kapsamında düzenlenen müzik dinletisi, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. Kadın mahkumlar ve çocuklar için özel olarak oluşturulan keyifli ortamda danslar, şarkılar ve eğlenceli aktivitelerle dolu bir gün geçirildi. Müzik eşliğinde bir araya gelen herkes, etkinlik sayesinde gülümsemeye doydu.Palyaçoların Renkli Gösterisi
Programın bir parçası olarak gerçekleşen palyaço gösterisi, özellikle çocukların yüzlerini güldürdü. Palyaçolar, çocuklarla bir araya gelerek oyunlar oynadı ve etkinliğe katılanlara unutulmaz anlar yaşattı. Bu renkli gösteri, etkinliğe katılan herkesin kalbinde özel bir yer edindi.Teşekkür Dolu Anlar
Etkinlik, kadın mahkumlar ve çocuklar arasında büyük bir ilgiyle karşılandı. Mahkum kadınlar, kendilerine gösterilen ilgi ve düzenlenen etkinlik için teşekkürlerini iletti. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, etkinliği değerlendirerek benzer etkinliklerin devam edeceğini ve cezaevindeki kadın mahkumlar ile çocuklar için moral ve motivasyon artışı sağlamaya yönelik çalışmalara devam edeceklerini belirtti.Gönüllü Gençlerden Pozitif Geri Dönüş
Etkinliğe katılan gönüllü gençler, mahkum kadınlar ve çocuklarla birlikte geçirdikleri zamanın mutluluğunu dile getirdi. Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden gençler, benzer etkinliklere katılmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.Bu özel etkinlik, sadece toplumsal dayanışmayı artırmakla kalmayıp aynı zamanda katılımcılara unutulmaz anılar yaşatarak moral ve motivasyonlarını artırdı.