Afyonkarahisar'da Büyük Gün: TOKİ Kura Çekimi BaşlıyorAfyonkarahisar'ın Gökçe Mahallesi'nde TOKİ tarafından hayata geçirilen sosyal konut projelerinin hak sahipleri bugün belli oluyor. 50 bin Sosyal Konut Projesi kapsamında başvuru toplanan Afyonkarahisar Merkez Küçükçobanlı Mahallesi'nde yer alan konutlar için kura çekimi, saat 14:00'ten itibaren TOKİ'nin YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacak.Gökçe Mahallesi 1. Bölge ve 2. Bölge KonutlarıTOKİ'nin Afyonkarahisar Gökçe Mahallesi'nde gerçekleştirdiği projeler iki ana bölgeden oluşuyor:1. Bölge: 578 konut2+1 nitelikli 345 adet
3+1 nitelikli 233 adet
2. Bölge: 138 konut2+1 nitelikli 132 adet
3+1 nitelikli 6 adet
Toplamda 716 adet konut için yapılacak kura çekimi, başvuru sahipleri ve aileleri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.Kura Çekimi Canlı YayındaHak sahiplerinin belirlenmesi için yapılacak kura çekimi, bugün saat 14:00'te başlayacak ve TOKİ'nin YouTube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Bu sayede başvuru sahipleri ve tüm ilgililer kura çekimini anlık olarak takip edebilecek.Sosyal Konut Projesi DetaylarıTOKİ'nin Afyonkarahisar'daki bu büyük projesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olmasını amaçlıyor. 2+1 ve 3+1 nitelikli dairelerden oluşan projeler, modern yaşam alanları ve sosyal donatılarla donatılmış durumda. Hak sahipleri, kura çekimi sonucunda belirlenerek yeni evlerine kavuşacak.Başvurular ve Kura SüreciBaşvurularını tamamlayan vatandaşlar, bugün yapılacak kura çekimi ile konut sahibi olup olmayacaklarını öğrenecekler. Başvuru sürecinde gerekli tüm evrakları teslim eden ve başvuruları kabul edilen hak sahipleri, kura sonucunu heyecanla bekliyor.
3+1 nitelikli 233 adet
2. Bölge: 138 konut2+1 nitelikli 132 adet
3+1 nitelikli 6 adet
Toplamda 716 adet konut için yapılacak kura çekimi, başvuru sahipleri ve aileleri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.Kura Çekimi Canlı YayındaHak sahiplerinin belirlenmesi için yapılacak kura çekimi, bugün saat 14:00'te başlayacak ve TOKİ'nin YouTube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Bu sayede başvuru sahipleri ve tüm ilgililer kura çekimini anlık olarak takip edebilecek.Sosyal Konut Projesi DetaylarıTOKİ'nin Afyonkarahisar'daki bu büyük projesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olmasını amaçlıyor. 2+1 ve 3+1 nitelikli dairelerden oluşan projeler, modern yaşam alanları ve sosyal donatılarla donatılmış durumda. Hak sahipleri, kura çekimi sonucunda belirlenerek yeni evlerine kavuşacak.Başvurular ve Kura SüreciBaşvurularını tamamlayan vatandaşlar, bugün yapılacak kura çekimi ile konut sahibi olup olmayacaklarını öğrenecekler. Başvuru sürecinde gerekli tüm evrakları teslim eden ve başvuruları kabul edilen hak sahipleri, kura sonucunu heyecanla bekliyor.