TAYTAK'IN ADAYLIĞI TEŞKİLATLARIMIZI HEYECANLANDIRDI

Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin İlçe Başkanı Mustafa Türker:

TAYTAK'IN ADAYLIĞI TEŞKİLATLARIMIZI HEYECANLANDIRDI
10 Mayıs 2018 - 09:30

Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin İlçe Başkanı Mustafa Türker, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak 27. dönem Milletvekilliği genel seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili konularda yazılı bir basın açıklaması yaparak gündemi değerlendirdi.

 

“CUMHUR İTTİFAKI BU MİLLETİN UMUDUDUR”

Öncelikle erken seçimin doğru bir karar olduğunun altını çizen Türker: “Normalde siyasi geleneğimizde muhalefet partileri seçim ister, iktidarlar ise bundan kaçmak isterler. Fakat ülkemizde bu tam ters oldu. Muhalefet hiçbir konuda hazırlığı olmadığı için seçim denilince yan çizmeye, yerim dar demeye başladı. Çünkü millete söyleyecek hiçbir sözleri yok. Bilhassa bilge liderimiz Devlet Bahçeli’nin öngörüleri ve yönlendirmeleri ile Türkiye 15 Temmuz sonrasından itibaren yeni bir yola girdi. Bölücü terör ve Fetö’nün kökü kazındı. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatları ile Suriye sınırımız güven altına alındı. Ordu-Millet dayanışması yeniden tesis edildi, bürokraside milli duruş sağlandı. Türkiye son yılların en büyük iç ve dış güvenlik tehditlerini bertaraf etti. Bütün bunlardan rahatsız olanlar Cumhur İttifakına dil uzatıyorlar. Cumhur İttifakı bu milletin umududur, geleceğidir” dedi.

 

“TAYTAK’IN İLİMİZDEN ADAY GÖSTERİLME İHİTMALİ TÜM TEŞKİLATLARIMIZI HEYECANLANDIRDI”

Afyonkarahisar Milletvekilliği aday adaylığı müracaatları konusunda da bir değerlendirmede bulunan Türker; “Gerek Genel Merkezimize, gerekse il teşkilatımıza yapılan müracaatlarda her biri kendi alanında önemli kariyerler edinmiş 15’e yakın gönüldaşımız adaylık müracaatında bulunuştur. Buradan en güzel aday listesinin Milliyetçi Hareket Partisinden çıkacağı ve bu listenin seçimlere damga vuracağını şimdiden söyleyebiliriz. Merkez Yönetim Kurulu üyemiz, hemşerimiz, partimizin eski genel sekreter yardımcısı, genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin her daim yanında bulunan, hain Fetö örgütünün kumpasları ile siyasete ara vermek zorunda kalan ağabeyimiz değerli büyüğümüz Mehmet Taytak Beyinde adaylık müracaatında bulunduğunu büyük bir mutlulukla öğrenmiş bulunuyoruz. Onun nereden ve hangi sıralamadan aday gösterileceğine liderimiz Dr. Devlet Bahçeli karar verecektir. Yalnız Taytak’ın ilimizden aday gösterilme ihtimali dahi bizler gibi tüm teşkilatlarımızı heyecanlandırdı, umutlandırdı. Hemen hemen her kademedeki il ve ilçe yöneticilerimiz, partililerimiz, yan kuruluşlarımızın mensupları daha şimdiden büyük bir şevk ve heyecanla yeni aday listemizin açıklanmasını ve sahada partimizi ve Cumhur İttifakının haklı propagandasını yapma heyecanı ile sabırsızlanıyorlar. İnanıyorum ki, 24 Haziran seçimleri hain Fetö terör örgütünün 2011’de yaptığı pis kumpasların ve tezgahlarında hesabının görüldüğü, kutlu yürüyüşümüzün önemli bir sıçrama tahtası olacaktır. Rabbim ülkemizi ve milletimizi tüm hainlerden temizlememize yardımcı olsun. Zira Milletimiz yanımızdadır, 24 Haziran’da sandıkta gereğini yapacaktır, buna inanıyoruz.” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum