Spor
14 Aralık 2023 - 14:25
Sultandağı'nda Heyecan Dolu Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası Başladı
Sultandağı ilçesinde, Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası coşkulu bir şekilde başladı. Sultandağı Kaymakamlığı ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen turnuva, altı takımın mücadelesiyle renkleniyor. Hem kurumların hem de ilçe halkının katılım gösterdiği turnuva, üç hafta sürecek ve şampiyon olan takım Kaymakamlık Kupası'nın sahibi olacak.
Spor
14 Aralık 2023 - 14:25
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir