SÖZLERİMİZ SENETTİR, HALKIMIZ BİZDEN HER ZAMAN HESAP SORAR

AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş:

SÖZLERİMİZ SENETTİR, HALKIMIZ BİZDEN HER ZAMAN HESAP SORAR
28 Şubat 2019 - 00:06

AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali  Altuntaş, seçim çalışmalarına hız verdi.

Her hafta seçim bürosunda toplanan yoğun kalabalığa seslenen Altuntaş, “Sözlerimizin hepsi birer senettir, halkımız  bizden her zaman hesap sorabilir” dedi.

Coşkulu  kalabalığa seslenen Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, vatandaşlara  “rahat olun, müsterih olun, 31 Mart akşamı  Allah’ın izniyle seçimleri  kazanacağız” diye konuştu.

Belediye ve İl Genel Meclisi üyelerinin de tek tek tanıtıldığı toplantıda konuşan Başkan Adayı Altuntaş,”İlk toplantımızda 500 kişinin istihdam edileceği tekstil fabrikası için  düşüncelerimizi  aktardık. Hatta o toplantıya  şirketin sahibi de gelerek sizlere bilgiler verdi.  Bolvadin ilçemize de  başka bir firma tarafından tekstil fabrikası kurulması planlanmış.  Orada fabrika ayrı, bizdeki ayrı.

Fabrika için birkaç yer belirledik. Göreve gelir gelmez ilk işimiz tekstil fabrikası için bina yapımına başlamak olacaktır. Bizim yalanla dolanla işimiz  olmaz. Biz Çobanlar’da yaşıyoruz ve seçim bittikten sonra da buradayız ve hizmetlerimize başlayacağız” dedi.

KÜLTÜR MERKEZİ 31 MART’A KADARBİTECEK

Çok amaçlı  kültür merkezinin 31 mart gününe kadar bitirileceğini söyleyen AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali  Altuntaş,  “5 yıl boyunca il genel meclisinde görev yaptım.  İlçemize kapalı spor salonu için hiçbir engel yok.  2019 yatırım programında ve kaba inşaatı da yakında bitecek.  Şunu da belirtmek isterim. Spor salonumuz için 2 milyon 300 bin lira ayrıldı, en küçük bir sorun bile yok.  Eski stadyumun çevresine spor kompleksi yapacağız.  Tenisten, Basketbole, kapalı halı sahaya kadar her şeyi biz yapacağız” dedi.

Lise binası yanına da 2 kapalı halı saha yapacaklarını söyleyen Başkan Adayı Altuntaş, “Kültür merkezinde aynı anda 3 düğün birden yapılabilecek yeterlilikte olacaktır.  Biz ayrıca, mahalle fırınlarına destek olacağız. Belediye KOSGEB işbirliği ile ekmek fırınlarına destek sağlanacak, fırınlarımızın daha hijyen hale getirilmesine yardımcı olacağız”

MİLLET BAHÇESİ KURACAĞIZ

Çobanlar’ın su sorunu  olmadığını söyleyen AK Parti Başkan Adayı Ali Altuntaş, “İlçemize suni gölet kuracağız.  Bizim insanlarımız her şeyin en iyisine layıktır.  Bu arada millet bahçesi kurulması için çalışmalara başladık. Bütün bu yatırımları yapmak için sizlerden vekalet istiyorum. Allah’ın izniyle bütün söylediklerimizi tek tek yerine getireceğiz. Biraz önce de ifade ettiğim gibi, bizim sözümüz senettir” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum