Söz Dizisinde Avcı Şehit Oldu !!

Söz dizisinde Avcı Şehit Oldu . Burak Sevinç Söz’den Neden Ayrıldı? İşte Ayrılığın Gerçek Nedeni?

Söz Dizisinde Avcı Şehit Oldu !!
19 Mart 2019 - 00:24

Söz Avcı Şehit Oldu Burak Sevinç Söz’den Neden Ayrıldı? İşte Ayrılığın Gerçek Nedeni?

 

Güncelleme 18 Mart Bilindiği gibi Söz dizisinde Fethi şehit oldu ve Burak Sevinç Söz dizisinden ayrıldı. Avcı’nın şehit olması özellikle Çanakkale Zaferi’nin 100. yılında armağan edildi ve Fethi Çanakkale vurgusu ile şehit oldu.

 

Güncelleme 16 Mart 2019 Söz dizisi yapım şirketinden resmi açıklama geldi. Söz dizisinde Avcı şehit oluyor ve kesin olarak Burak Sevinç Söz’den  ayrılıyor. İşte Söz dizisi resmi sayfasından yapılan açıklama

 

Söz dizisinden Güler karakterine hayat veren Nil Günal’dan, Agah karakterine hayat veren Mehmet Özgür, Bahar karakteri ile tanınan Aybüke PUSAT’tan ve  Hafız karakterine hayat veren Mustafa Yıldıran’dan sonra bir ayrılık yaşandı. Star Tv ekranlarında 3. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam eden Tims B Yapım’ın sevilen dizisinin kadrosundan Burak Sevinç’in ayrıldığı iddia ediliyor. Söz dizisinde Avcı olarak bilinen Fethi Astsubay Üstçavuş Fethi Kulaksız dizinin 18 mart 2019 pazartesi akşamı ekranlara gelecek 74. bölümünde şehit olarak ekranlara veda edecek.

 

Söz dizisinin 74. bölüm 2. fragmanında da Fethi’nin kardeşlerini savunmasız halde yakalamaya çalışan teröristleri engellemeye çalışırken vurulduğunu ve şehit olduğunu görüyoruz. Bilindiği üzere Söz dizisinde Fethi ve Eylem bir aşk yaşamaktaydı hatta Eylem Fethi’nin bebeğini düşürmüştü. Sonradan resmi olarak evlenmeye de karar veren Fethi ve Eylem söz takmış ve Avcı sonunda sevdiğine kavuşmuştu ama Fethi’nin sevdiği ile evlenmeye ömrü yetmedi.

 

Burak Sevinç Sözden Neden Ayrıldı?

 

Burak Sevinç Söz dizisi ile birden çok fazla ünlendi. Bilindiği üzere Söz dizisinde önce Kurtlar Vadisi Pusu ve Evli ve Öfkeli gibi dizilerde yer alsa da Söz dizisinde yakaladığı başarıyı yakalayamamış ve kendini ispat edememişti. Söz dizisinde çok sevilen Burak Sevinç’e artık erkek başrol oyuncusu olması için teklifler gelmekteydi ancak Burak Sevinç Söz dizisi devam ettiği için bu teklifleri reddetmekteydi; ancak Söz dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda da devam edecek olması artık Burak Sevinç’i diziden ayrılık kararı alıp kendi yoluna bakmasına neden oldu.

 

Burak Sevinç bilindiği üzere Nisan 1985 doğumlu ve artık 34 yaşında. Yani en verimli olduğu döneminde artık sonlarına geldi; eğer bir kaç sezon daha yardımcı başrol olarak devam etse erkek başrol oyunculuğu teklifleri gelmeyecekti yaşından dolayı. Yine bize gelen haberlere göre Söz dizisinin de yapımcısı olan Tims & B yapım 2019 2020 sezonun da Leke isimli diziyi izleyicisi karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. 

 

Tims & B yapımın Leke dizisinde başrol olarak yer alması için Burak Sevinç’e teklif götürdü ve Burak Sevinç ile büyük oranda anlaşmaya varıldı. yuncu Kadrosu

 

Söz Avcı Şehit Oldu?

 

Eğer Leke dizisinde beklenildiği gibi Burak Sevinç ile anlaşma tamamlandıysa kesin olarak Burak Sevinç Söz dizisinden ayrılacak bu nedenle de Söz dizisinde Avcı Fethi şehit olarak ekranlara veda edecektir; ancak bu ayrılık Söz dizisinin 18 mart pazartesi akşamı ekranlara gelecek 74. bölümünde mi gerçekleşir bilemem; ancak artık Tims B Yapım hazırlıklarını bitirdiği Leke dizisi için de sete çıkacak. Muhtemelen Söz dizisinin 74. bölümünde Avcı şehit olacaktır.

 

Eylem Ölecek mi? Meriç Aral Söz dizisinden Ayrılacak mı?

 

Bilindiği üzere Söz dizisinde Meriç Aral ile Burak Sevinç partner olarak yer alıyordu; eğer Söz dizisine Fethi’nin yerine yeni bir yardımcı başrol oyuncusu gelmez ise muhtemelen Meriç Aral’da Söz dizisinden ayrılacaktır. Zira sadece istihbarat sahneleri ile Meriç Aral Söz dizisinde devam etmez; çünkü sahnesi çok azalır.

 

Burak Sevinç Söz’den Ayrılmayı Kendi İstedi…

 

Sosyal medyada Söz dizisi severler Söz dizisinin senaristi Ethem Özışık’a çok kızmışlar; izleyiciler Fethi’nin senaryo gereği ayrıldığını düşünmüş ama aldığımız haberlere göre Burak Sevinç Söz dizisinden kendi isteği ile ayrıldı.

 

Kaynak : diziseti.tv

YORUMLAR

  • 0 Yorum